školajarov

FOTBALOVÝ TURNAJ

Dne 17. 04. 2018 se žáci naší školy zúčastnili prvního ročníku fotbalového turnaje, který pořádal Český Svaz Projektů. Turnaj v malé kopané se odehrál v areálu týmu AFK Slavia Malešice.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol z Prahy – Gymnázium Jaroslava Seiferta, Arcibiskupské Gymnázium, Trojské Gymnázium, SOŠP Profit a SOŠ Jarov. Postupně jsme odehráli zápasy proti všem školám. Hrálo se systémem 5+1 na umělé trávě s hracím časem 2x12min. Naši kluci otvírali turnaj a nastoupili proti škole – Arcibiskupské Gymnázium. První poločas nám vůbec nevyšel podle našich představ a prohráli jsme 3:1. Do druhé poločasu kluci nastoupili s větším odhodláním a zápas dotáhli do vítězného konce a vyhráli 7:5. Druhý zápas jsme jednoznačně ovládli a vyhráli 7:1. Třetí zápas jsme hráli proti jednomu z favoritů SOŠP Profit. První poločas jsme prohráli 2:0. Pokud jsme si chtěli v předstihu zabezpečit prvenství na turnaji, tak ve druhém poločasu jsme museli jednoznačně vyhrát. Což se taky klukům podařilo a za stavu 2:2 jsme 30 sekund před koncem rozhodli o naši výhře hlavičkou Lukáše Musila. Poslední zápas se nesl v klidné atmosféře a převálcovali jsme školu Trojské Gymnázium 12:0. Kromě toho, že jsme nenašli přemožitele a skončili bez prohry na prvním místě, jsme dostali i dvě individuální ocenění a to cenu pro nejlepšího střelce – Lukáš Musil a nejlepšího brankáře turnaje – Pavel Plecitý. Dokonce se podařilo všem našim klukům na turnaji skórovat a to i včetně brankáře :) .

Velké poděkovaní a gratulace patří těmto hráčům – Musil Lukáš, Zeman Vladimír, Vilkner Ondřej, Řemenář Jirka, Zelený Dominik, Černý Matěj, Drozda Libor – všichni 2MSA a Pavel Plecitý – 2MSB a samozřejmě také vedoucímu týmu Mgr. Radovanu Fogadovi.