školajarov

NAŠE ŠKOLA OPĚT V ČESKÉ TELEVIZI

      Ve středu 10. 2. 2016 v naší škole proběhlo další natáčení pro pořad paní Jiřiny Bohdalové "Hobby naší doby". Štáb České televize natáčel ve školní prodejně květin v hlavní budově na Jarově a samotné natáčení probíhalo formou rozhovoru na téma jarní dekorace s ukázkou výroby velikonočního věnce a sesazované misky.

      Paní Jiřina Bohdalová si se zalíbením prohlédla vystavené rostliny i výrobky našich žáků. S neskrývaným zájmem se dotazovala na konkrétní postupy jak při pěstování rostlin, tak i na postupy při aranžování a výrobě dekorací. Ona i natáčecí tým pozitivně ohodnotili celou prodejnu, jakož i způsob vedení žáků k samostatné práci.

      Dalšími aktéry byla "naše děvčata" ze třídy 3CZ. Nejdříve slečna Eliška Součková krásně ozdobila velikonoční věnec na dveře (veškerý materiál pro výrobu byl "bio" - hobliny od našich truhlářů, papírová stuha, dřevěné květy a cibulka sazečka).

      V další reportáži se blýskla slečna Tereza Bohatová, která předvedla sesazovanou miskou s živým narcisem, hyacintem a primulí v mechovém loži s přízdobou z březových větviček a figurkou velikonočního zajíčka.

      Vedoucí prodejny paní Lucie Zellerová vše obohatila komentářem toho, co právě děvčata tvořila.

      Všem účinkujícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků