školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
Soutěž odborných dovedností oborů pokrývač, kominík a instalatér

Obor pokrývač XVIII. ročník „MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ“
Obor kominík IV. ročník „MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY“
Obor mechanik plynových zařízení V. ročník „ MISTROVTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ“


Soutěže jsou zařazeny do projektu „ČESKÉ RUČIČKY“

      Ve dnech 22. 4. 2015 až 24. 4. 2015 se naši žáci oborů pokrývač, kominík a instalatér zúčastnili MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v Brně na 20. MEZINÁRODNÍM STAVEBNÍM VELETRHU BRNO IBF.

      Soutěž pokrývačů vyhlásil CECH KPT ČR. Soutěž kominíků vyhlásilo MORAVSKÉ KOMINICKÉ SPOLEČENSTVO a soutěž instalatérů RWE a MŠMT.

      Konkurence ve všech oborech byla velice silná. Účast našich žáků oboru pokrývač Jakuba Maslina a Jaroslava Nováka pod vedením učitele odborného výcviku Ivana Havránka, žáků oboru kominík Josefa Brtníka a Pavla Mánka pod vedením učitele odborného výcviku Pavla Štafka a žáků oboru instalatér pod vedením učitele odborného výcviku Pavla Říhy byla velice přínosná. Ze soutěže si přivezli především mnoho zkušeností, kontaktů a při vzájemném měření sil v nových metodách a technologiích v daných oborech i porovnání svých znalostí a dovedností.

      V oboru pokrývač se našim reprezentantům podařilo získat krásné třetí místo. V oboru mechanik plynových zařízení se našim instalatérům podařilo získat čtvrté místo – i to je velký úspěch, protože je třeba si uvědomit, že obor mechanik plynových zařízení se v naší škole nevyučuje, proto nás reprezentovali žáci oboru instalatér, kteří nejsou na plynová zařízení specialisty. Naši kominíci se letos mezi nejlepšími sice neumístili, ale ve velmi silné konkurenci v rámci celé ČR rozhodně naší škole ostudu neudělali. Útěchou jim však může být, že získali druhé a třetí místo ve volnočasové soutěži v bowlingu J .

      Všem děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy nejenom svými vědomostmi a dovednosti, ale i svým vzorným chováním.

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků