školajarov

 

 

 

 

škola Jarov

Soutěž odborných dovedností učňů oboru pokrývač, kominík a instalatér v Brně

Obor pokrývač 19. ročník

„ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ “

Obor kominík 5. ročník

„MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY“

Obor mechanik plynových zařízení 6.ročník

„ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ“

Soutěže jsou zařazeny do projektu „ČESKÉ RUČIČKY“

 

      Ve dnech 20. 4. 2016 až 22. 4. 2016 se naši žáci oborů pokrývač, kominík a instalatér zúčastnili MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v Brně na 21. MEZINÁRODNÍM STAVEBNÍM VELETRHU BRNO IBF.

      Soutěž pokrývačů vyhlásil CECH KPT ČR. Soutěž kominíků vyhlásilo MORAVSKÉ KOMINICKÉ SPOLEČENSTVO a soutěž instalatérů RWE a MŠMT.

      Účast našich žáků oboru pokrývač Radka Jiřinského a Matěje Ostrého pod vedením učitele odborného výcviku Ivana Havránka, žáků oboru kominík Lumíra Klementa a Vojtěcha Kocourka pod vedením učitele odborného výcviku Pavla Štafka a žáků oboru instalatér Josefa Anděla a Petra Viktorína pod vedením učitele odborného výcviku Pavla Říhy byla velice přínosná. Ze soutěže si přivezli mnoho zkušeností, kontaktů a při vzájemném měření sil v nových metodách a technologiích v daných oborech i porovnání svých znalostí a dovedností.

      Oboru mechanik plynových zařízení se podařilo získat třetí místo. V jednotlivcích se umístil Petr Viktorín také na třetím místě, zároveň byl oceněn v „Přehlídce Českých ručiček 2016“ jako nejlepší mechanik plynových zařízení. Ostatní obory na stupeň vítězů sice nedosáhli, ale ve velmi silné konkurenci těch nejlepších z nejlepších nejen v rámci celé ČR rozhodně ostudu naší škole neudělaly.

      Všem za výbornou reprezentaci naší školy děkujeme.

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků