školajarov

KONFERENCE V BUDAPEŠTI

      Ve dnech 29. 9. – 1. 10. 2016 proběhla v Budapešti mezinárodní konference eTwinning. Online-platforma eTwinning sdružuje zahraniční koordinátory a učitele z více než 165.000 škol členských zemích EU. Do maďarské metropole bylo tentokrát pozváno více než 50 účastníků z 10 zemí. Z ČR bylo nominováno pět škol a mezi nimi i naše J , účastí byl pověřen Mgr. Pavel Noha, učitel cizích jazyků a zároveň koordinátor zahraničních aktivit školy.

      Cílem konference bylo umožnit zahraničním koordinátorům setkání „face-to-face“, aby si tak mohli navzájem představit své školy, projekty, poznat se lépe osobně a prohovořit budoucí možné projekty. Velký zájem o spolupráci s námi projevila Paola Giuntaová ze SŠ na Sicílii (viz foto s naším zahr. koordinátorem).

      Naše škola je zapojena do evropských projektů od r. 2012 a během dosavadních projektů vyslala do zahraničí už desítky žáků (Holandsko, Finsko, Velká Británie, Německo, Španělsko) a mnoho zahraničních studentů též už i hostila.

Evropské projekty Erasmus+ jsou vyhlášeny do r. 2020 a naše škola bude i nadále maximálně usilovat o předkládání co nejzajímavějších projektů, aby mělo možnost vycestovat co největší množství našich žáků - napříč všemi obory.

Držme tedy palce, ať se nám daří :)

 

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků