školajarov

INSTALATÉŘI OPĚT VYHRÁLI

Další regionální kolo soutěže instalatérů pod záštitou Cechu instalatérů ČR se tentokrát konalo v Českých Budějovicích ve dnech 9. 5. a 10. 5. 2018. Soutěžního klání se zúčastnilo šest středních škol a naši školu reprezentovali žáci Tomáš Sirotek ze třídy 3.IKZ a Jakub Dalihod z 1.I, které doprovázel učitel OV Petr Váňa.

Po zahájení soutěže v 9 hodin ráno proběhla teoretická část formou písemných testů. Naši žáci potvrdili dobrou připravenost a s přehledem se z teorie umístili na 1. místě.

Po teorii následovala praktická část, která se prováděla na montážních panelech. Žáci instalovali kanalizační potrubí, vodovodní potrubí a kompletaci podle plánu. Tolerance rozměrů byla určena v rozmezí + - 0,5 mm.

Náš tým se snažil o co nejpřesnější provedení zadané práce a jako první předal hotovou instalaci. V konečném hodnocení se umístil na prvním místě.

Za výbornou reprezentaci naší školy jim děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Protože však naše škola postoupila do celorepublikového finále již ze soutěže v Lysé nad Labem, tak z Českých Budějovic postupuje družstvo, které se umístilo na druhém místě. V celorepublikovém finále v rámci výstavy Schola Pragensis bude naši školu reprezentovat vítězný tým z Lysé nad Labem ve složení Jakub Dalihod a Ondřej Sechter. Držíme již nyní palce :) .

 

 Untitled Document

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

Floristická
soutěž ČZS

 

archiv článků