školajarov

DĚČÍNSKÁ KOTVA 2017 - Mistrovství floristů ČR

Ve dnech 17. – 18. května 2017 se konal již 46. ročník floristické soutěže Děčínská kotva, letos s tematikou „Ladovská zima“. Ve středu museli soutěžící splnit úkoly: Advent jako malovaný – adventní věnec, Hvězdy zimní oblohy - tajný úkol, Žezlo paní zimy - svatební kytice a ve čtvrtek vytvořit prostorové aranžmá Sním o vánocích bílých.

Naše soutěžící Eliška Součková a Kateřina Janoušková se svými pomocnicemi Denisou Mäsiarikovou a Eliškou Weigrichtovou se s nadšením pustily do práce a získaly – Eliška 3. místo za adventní věnec, 3. místo ve svatební kytici a celkové 3. místo. Katka Janoušková projevila svoji kreativitu získáním 3. místa v tajné disciplíně Hvězdy zimní oblohy. Celkově se umístila na 4. místě.

Děčínská kotva byla pro nás ve velké konkurenci velmi úspěšná a obě umístění nás velmi těší. Je to veliký úspěch na nejprestižnější floristické soutěži roku! Děkujeme oběma Eliškám, Katce i Denise a těšíme se na jejich další úspěchy. Samozřejmě poděkování patří i přípravnému týmu - učitelce odborné výchovy p. Marii Weigrichtové a vedoucímu vazárny p. Janu Stiborovi.

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků