školajarov

škola Jarov
PŘÁTELSKÝ ZÁPAS S DM ZELENÝ PRUH

V pondělí 14. 3. 2016 jsme v podvečerních hodinách hostili družstvo chlapců ze spřáteleného domova mládeže ze Zeleného pruhu. Výprava hostů přijela v počtu 9 hráčů a ve světle modrých dresech.

Pozvali jsme tým hostů na utkání ve florbale a sálovém fotbale do naší velké tělocvičny. První zápas ve florbale hraném na 3x10 minut skončil smírně výsledkem 8:8, uspokojivý nerozhodný výsledek nakonec rozlouskly nájezdy, které lépe zakončili hosté v poměru 2:1. Domácí tým táhl střelecky disponovaný Jiří Pavliš, autor 6 gólů a jediného nájezdu, další gól přidali M. Sedlačík a P. Teml.

Emotivní zápas v sálové kopané hraný na 2x15 minut skončil opět nerozhodným výsledkem 4:4 (branky vstřelili 3x M. Kadlec, 1x M. Hlinka). Po dobře hraném utkání se obě strany dohodly na 3 penaltách, které by určily vítěze, a i zde byli hosté úspěšnější v poměru 2:1, když jedinou naši penaltu proměnil Michal Kadlec.

Tým domova mládeže SOŠ stavební a zahradnické školy reprezentovali tito chlapci: Jiří Pavliš , Martin Sedlačík , Michael Stegmann (též v roli fotografa), Daniel Tureček , Jiří Fafek , Petr Šimanovský , Martin Hlinka , Patrik Teml , Michal Kadlec , Daniel Habal (brankář).

Přátelský zápas organizovali vychovatelé DM Mgr. Radek Röhrich a Mgr. Ivan Žulevič (oba dva zaujali i „oblíbenou roli“ rozhodčích při utkáních).

Poděkování za pomoc s organizací patří i vedoucímu tělovýchovného zařízení Mgr. Marku Pavelkovi.