školajarov

Semináře sebeobrany FIT4FIGHT

V rámci programu prevence rizikového chování se u nás v lednu 2018, již podruhé, uskutečnily semináře ve spolupráci s neziskovou organizací FIT4FIGHT ACADEMY. Semináře byly zaměřeny především na řešení šikany a základní principy sebeobrany.

Semináře se konaly ve dvou blocích, aby se s problematikou seznámilo co nejvíce našich žáků. Na samotném provedení se zasloužili Jiří Drcmánek se svými kolegy Petrou Sixtovou, Michalem Kindlem,  Jaromírem Kučerou a Jaroslavem Doležalem.

Každý seminář byl rozdělen do dvou částí - teoretickou a praktickou část. V teoretické části se žáci seznamovali s preventivním chováním, řešením šikany a v neposlední řadě si vyslechli také pár motivačních příběhů ze života, k řešení případné šikany. Praktická část byla koncipována na seznámení žáků s citlivými body útočníka. Rychlost svých reakcí si žáci vyzkoušeli na zajímavém cvičení ve dvojici.

Závěr praktické části byl zaměřen na základní úderovou kombinaci, kterou žáci praktikovali za použití bloků a fyzické zátěže.

FIT4FIGHT ACADEMY  naše škola plánuje spolupráci i nadále.

Pokud Vás seminář zaujal, nebo máte zájem o kurzy sebeobrany, můžete je navštěvovat na adrese DDM Ulita - ul. Na Balkáně (Praha Jarov) a to každé pondělí od 20:00 – 21:00 hodin, ve čtvrtek v 18:00 – 19: 00 hodin, a nebo v pátek v 18:00 – 19:00 hodin za cenu: 499,-/měsíc. Registrace: info.fit4fight@gmail.com nebo na tel. 732 133 020.

 

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků