školajarov

FLORBALOVÁ LIGA - DÍVKY

Dne 10. 04. 2018 se naše děvčata z oboru sportovní management zúčastnila finálového turnaje Florbalové ligy středních škol na Praze 4 ve sportovní hale Na Děkance.

Liga jako taková probíhala od 8. 12. 2017. Naše děvčata postupně odehrála 6 zápasů ve skupině, kde jsme obsadili 3. místo. Dne 10. 04. 2018 nás čekal zápas o postup do finále. Holky nastoupily proti Gymnáziu Špitálská, se kterým jsme měli vyrovnanou bilanci 1 výhra, 1 prohra. Věděli jsme, že pokud si chceme zahrát historicky první finále, musíme vyhrát. Děvčata nastoupila do zápasu odhodlaně, po dvou rychlých gólech jsme vedli 2:0, ale soupeř dokázal nepříznivý výsledek dorovnat. Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu, v jednu chvíli jsme dokonce prohrávali 2:3. Naše děvčata se ale nevzdávala a dokázala vyrovnat na 3:3. Bohužel z následného protiútoku se Gymnázium Špitálská opět dostalo do vedení 4:3. Hráli jsme vabank a posledních 5min jsme všechno vsadili na útok. Podržela nás gólmanka Adéla Hradecká, která krom toho že měla několik důležitých zákroků v zápase, tak za tohoto stavu ukázala pevné nervy a chytila samostatný nájezd, čímž nám dala šanci bojovat až dokonce. Bohužel jsme tento zápas nedokázali dotáhnout do vítězného konce a prohráli 4:3. Obsadili jsme tak konečné třetí místo.

Velké poděkování patří všem děvčatům, která naší školu reprezentovala, a věříme, že nás tento florbalový turnaj správně „nakopne“ do dalších turnajů v roce 2018/2019 :) .

Poděkování patří těmto hráčkám – Beránková Vendula, Šnejdarová Jitka, Mastníková Martina, Tománková Zuzana, Vávrová Natálie, Kropáčková Nikola - 2MSA, Vilímová Anna, Slabá Klára – 3MSB, Beránková Gabriela, Hradecká Adéla, Nováková Adéla – 1MSB.

A nesmíme zapomenout ani na - Soóky Valerie - 2MSA a Kulhánková Denisa – 1MSB, holky totiž kvůli zraněním odehrály jen pár zápasů.

Vedoucím týmu a školním trenérem je Mgr. Radovan Fogad.

Všem moc děkujeme za skvělou reprezentaci školu a držíme palce do dalších zápasů.

 

 Untitled Document

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

Floristická
soutěž ČZS

SOŠ Jarov
vítěz Sportovní ligy
středních škol

Sollertia 2019

Stavaři a zahradníci
se v Evropě neztratí

Vodácký kurz

Dobročinný bazar

Primátor otevřel
náš nový most

 

archiv článků