školajarov

FLORBALOVÝ TURNAJ

Ve středu 2. 12. 2015 se na pražské Kotlářce uskutečnil florbalový turnaj. Minulý rok jsme sbírali zkušenosti, ale tento rok jsme již chtěli být rovnocennými soupeři. Oproti minulému roku jsme měli ve skupině další čtyři soupeře, systém turnaje byl tedy ,,každý s každým´´ a do dalších postupových šel pouze první celek. V prvním zápase jsme jasně přehráli tým z Gymnázia Oty Pavla 8:3 a zdálo se, že na postup můžeme myslet. Druhý zápas, jak se později ukázalo, byl rozhodující. Bohužel jsme si nechali utéct první poločas a do druhého vstupovali s velkým gólovým mankem. Ve druhém poločase ovšem naši hráči začali soupeře přehrávat a dopařilo se jim utkání dorovnat. V závěru zápasu ovšem soupeř dokázal vstřelit branku a rozhodnout utkání. V dalším zápase jsme uhráli remízu 2:2 a v posledním zápase jsme vybojovali výhru 1:0. Na postup to ovšem nestačilo, ale i druhé místo ve skupině je velkým úspěchem našich florbalistů.

Tým: Chramosta Tomáš, Horálek David, Vlas Tomáš, Remiš Jakub, Stach Ondřej, Macháň Zdeněk, Danov Dominik, Molík Matěj, Lustik Jiří, Chládek Patrik, Marek Richard, Čech Patrik, Foubík Filip, Fejfar Radek, Vaniš Jiří

Náš tým vedly studentky oboru Management ve sportu Kristýna Švarcová a Anna Koplová. Doprovod Marek Pavelka. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy!