školajarov

FLORBAL CHLAPCI

Dne 21. 03. 2019 se naše škola zúčastnila florbalového turnaje, který pořádá Vysoká škola finanční a správní. Turnaj se uskutečnil v hale TJ Tatran Střešovice .

Hrálo se podle upravených pravidel 4+0, na dvě malá hřiště, na malé branky, s hrací dobou 1x12min., s podmínkou minimálně jedné dívky v týmu, přičemž gól vstřelený dívkou platil za dva. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 středních škol rozdělených do dvou skupin.

Postupně jsme ve skupině odehráli 5 zápasů s bilancí 4 výhry a 1 prohra, což nám stačilo na postup ze druhého místa do semifinále. V semifinále jsme nastoupili proti SPŠ Strojnická - vítězi druhé skupiny. Po výhře 8:5 jsme postoupili do finále, kde jsme se utkali se školou GVP Praha.

GVP Praha nám ve skupině uštědřila právě jedinou prohru, takž jsme jim měli co vracet. Finálový zápas byl vyrovnán, bojovalo se o každý kousek na hřišti. Za stavu 5:3 pro naši školu jsme se už viděli se zlatem na krku. Bohužel 20 sekund před koncem jsme inkasovali gól od dívky, který platil za dva a tak soupeř vyrovnal na konečných 5:5. Rozhodovalo se trestním střílením přes celé hřiště do prázdné branky - šlo o rychlou smrt. Soupeř svoji první šanci využil a my bohužel zaváhali a skončili jsme tedy na druhém místě. Mimo druhého místa naše jediná dívka Beránková Vendula získala individuální ocenění za nejlepšího hráče turnaje.

Velké poděkování patří všem, kteří naši školu reprezentovali:

Beránková Vendula - 3MSA, Macháň Zdeněk, Školud Vojtěch, Chládek Patrik, Kubeš Ondřej – 4MSB, Kucharčík Samuel – 1MSA.

Vedoucí: Mgr. Fogad

 Untitled Document

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

Floristická
soutěž ČZS

SOŠ Jarov
vítěz Sportovní ligy
středních škol

Sollertia 2019

Stavaři a zahradníci
se v Evropě neztratí

Vodácký kurz

Dobročinný bazar

Primátor otevřel
náš nový most

 

archiv článků