školajarov

POHÁR VYSOKÉ ŠKOLY FINANČNÍ A SPRÁVNÍ

Dne 22. 03. 2018 se družstvo naší školy zúčastnilo florbalového turnaje o POHÁR VYSOKÉ ŠKOLY FINANČNÍ A SPRÁVNÍ.

Florbalový turnaj středních škol se konal v hale Tatranu Střešovice. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 škol z hlavního města Praha, které byly rozdělené do dvou skupin po 6. Turnaj měl upravená pravidla, hrálo se 4+0, tzn. bez brankáře na malé hřiště a malé branky, a podmínkou byla účast minimálně dvou dívek v družstvu.

Naše škola vstoupila do turnaje vítězstvím 5:3. To nás povzbudilo do dalších bojů o finále. Postupně jsme v naší skupině zdolali všechny soupeře a bez prohry postoupili z prvního místa do boje o medaile. Bohužel v zápase o postup do finále jsme podlehli SPŠ Strojnické 10:9, a nezůstalo nám nic jiného, než zabojovat o bronz.

V zápase o bronz jsme nastoupili proti OA Bubeneč. S touto školou jsme se utkali už ve skupině a vyhráli 8:7. Věděli jsme, že zápas o bronz proto nebude jednoduchý. Od začátku byly sily na hřišti vyrovnané a zápas skončil nerozhodně 5:5. Následovalo trestné střílení, ve kterém jsme bohužel neuspěli a skončili na nelichotivém čtvrtém místě

Za bojovnost a reprezentaci školy děkujeme těmto hráčům: CHLÁDEK Patrik, KUBEŠ Ondřej, ŠKOLUD Vojtěch – všichni 3MSB, BERÁNKOVÁ Vendula, ŠNEJDAROVÁ Jitka – 2MSA, PECHÁČEK Marek, VOSKA Kryštof, KUTIL Šimon – všichni 1MSB. Asistent – Zdeněk Macháň 3MSB a družstvo vedl Mgr. Fogad.

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků