školajarov

FLORBALOVÝ TURNAJ NA DĚKANCE

Dne 8. 12. 2017 se naše děvčata z oboru sportovní management poprvé zúčastnila florbalového turnaje na Praze 4 ve sportovní hale Na Děkance.

Čekaly nás 2 zápasy. S obhájcem titulu Gymnázium Postupická a s vicemistrem Gymnázium Špitálská.

I přesto, že jsme v kádru měli jen dvě florbalistky, drželi jsme se výtečně. První zápas s Postupickým gymnáziem byl velmi dobře zastoupený. Do 17 min. 1. poločasu jsme s obhájkyněmi drželi vyrovnaný souboj. Bohužel do druhého poločasu šly naše soupeřky s náskokem 1:0. Úvodem druhého poločasu nám už odskočili na 2:0. My se ale nevzdávali a zásahem Jitky Šnejdarové jsme snížili. Zápas jsme bohužel do vítězného konce nedotáhli a prohráli jsme 4:2. Z důvodu neúčasti jedné školy jsme v zápětí hráli druhé utkání se Špitálskou. Na holky jsme si věřily více, ale to opět nestačilo. Utkání jsme neudrželi ve svých rukou a o 2 góly jsme podlehli. V zápase se dařilo opět Jitce a solidní výkon podala naše gólmanka Adéla Hradecká.

V lednu nás čeká druhé kolo a věříme, že se nám bude dařit lépe.

Za výbornou hru a reprezentaci školy děkujeme hráčkám ze třídy 1MSB – Beránková Gabriela, Hradecká Adéla, Kordulová Natálie, Kulhánková Denisa, Nováková Adéla a dále ze třídy 2MSA – Šnejdarová Jitka, Soóky Valerie, Kropáčková Nikola, Slabochová Kristýna, Vávrová Natálie, Tománková Zuzana, ze třídy 3MSB – Anna Vilímová a Klára Slabá, vedoucím a trenérem družstva naší školy byl Mgr. Fogad.