školajarov

FLORBALOVÁ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL

Dne 10. 11. 2017 a 5. 12. 2017 se družstvo naší školy zúčastnilo Florbalové ligy středních škol

Florbalová liga středních škol probíhá od listopadu do dubna. Je rozdělena do několika skupin po 5 školách. Naši florbalisté začali novou sezónu ligy vysokým vítězstvím 19:1. Do druhého zápasu jsme nastoupili povzbuzeni tímto vítězstvím a opět jsme zvítězili 12:10.

Druhý hrací den jsme nastoupili proti družstvu, které se stalo v loňském roku vicemistrem středoškolské ligy – SPŠ dopravní Masná. Věděli jsme, že to nebude lehký soupeř, ale kluci do zápasu vstoupili nebojácně a v krátkém rozmezí střelili 3 góly. Pak se ale ukázaly kvality soupeře a zápas nakonec skončil nerozhodně 3:3. Poslední utkaní ve skupině mezi SOŠ Jarov a SOŠ logistických služeb měl určit vítěze skupiny. Našim klukům v tomhle zápasu stačila remíza. Byl to boj od první do poslední minuty. Bohužel za stavu 3:3 jsme minutu před koncem inkasovali gól, na který jsme už nedokázali odpověď a ve skupině jsme nakonec obsadili třetí místo po dvou výhrách, remíze a prohře.

Ale liga je ještě dlouhá kluci mají samozřejmě ještě šanci na zisk titulu.

Za bojovnost a reprezentaci školy patří poděkování těmto hráčům: CHLÁDEK Patrik, MAREK Richard, VANIŠ Jirka, KUBEŠ Ondřej, MACHÁŇ Zdeněk, ŠKOLUD Vojtěch – všichni 3MSB, ŠNEJDAROVÁ Jitka – 2MSA, PECHÁČEK Marek, VOSKA Kryštof, KUTIL Šimon – všichni 1MSB