školajarov

FLORBALOVÁ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL

Dne 20. 11. a 14. 12. 2018 se družstvo naší školy zúčastnilo Florbalové ligy středních škol.

Tak jako každý školní rok je florbalová liga rozdělená do několika skupin a probíhá od začátku listopadu do konce dubna.

Naše škola vstoupila do ligy vítězstvím 4:3. Nabuzený vítězstvím jsme ve druhém zápasu vyhráli 10:6. Po měsíčný pauze naše škola nastoupila na další dva zápasy ve skupině. V prvním zápase jsme vyhráli 7:3 a tak do posledního zápasu ve skupině jsme šli s jasným cílem vyhrát a skončit tak na prvním místě v tabulce a zabezpečit si tak lepší východiskovou pozici do playoff. Ve druhém zápase jsme potřebovali vyhrát. Od začátku zápasu jsme vedli a soupeř výsledek dotahoval. Půl minuty před koncem se soupeři podařilo vyrovnat na 5:5. To by soupeři stačilo na první místo a nás by tak posunuli na druhé. Vzali jsme si timeout a vsadili všechno na útok. Po vyhraném vhazování jsme získali míček a přízemní střelou jsme 15sekund před koncem vstřelili vítězný gól a vyhráli tak 6:5 a v tabulce skončili na prvním místě. Další boje o finále nás čekají hned po vánočních prázdninách, kde se utkáme s nejlepšími školami s ostatních dvou skupin.

Za bojovnost a reprezentaci školy děkujeme těmto žákům: MACHÁŇ Zdeněk, CHLÁDEK Patrik, KUBEŠ Ondřej, ŠKOLUD Vojtěch, VANIŠ Jirka – všichni 4MSB, BERÁNKOVÁ Vendula - 3MSA, PECHÁČEK Marek, VOSKA Kryštof, KUTIL Šimon – všichni 2MSB, ŠTOURAL Václav – 3MSB, KUCHARČÍK Samuel – 1MSA. Tým vedl Mgr. Radovan Fogad

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků