školajarov

FLORBALOVÁ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL

Dne 20. 11. a 14. 12. 2018 se družstvo naší školy zúčastnilo Florbalové ligy středních škol.

Tak jako každý školní rok je florbalová liga rozdělená do několika skupin a probíhá od začátku listopadu do konce dubna.

Naše škola vstoupila do ligy vítězstvím 4:3. Nabuzený vítězstvím jsme ve druhém zápasu vyhráli 10:6. Po měsíčný pauze naše škola nastoupila na další dva zápasy ve skupině. V prvním zápase jsme vyhráli 7:3 a tak do posledního zápasu ve skupině jsme šli s jasným cílem vyhrát a skončit tak na prvním místě v tabulce a zabezpečit si tak lepší východiskovou pozici do playoff. Ve druhém zápase jsme potřebovali vyhrát. Od začátku zápasu jsme vedli a soupeř výsledek dotahoval. Půl minuty před koncem se soupeři podařilo vyrovnat na 5:5. To by soupeři stačilo na první místo a nás by tak posunuli na druhé. Vzali jsme si timeout a vsadili všechno na útok. Po vyhraném vhazování jsme získali míček a přízemní střelou jsme 15sekund před koncem vstřelili vítězný gól a vyhráli tak 6:5 a v tabulce skončili na prvním místě. Další boje o finále nás čekají hned po vánočních prázdninách, kde se utkáme s nejlepšími školami s ostatních dvou skupin.

Za bojovnost a reprezentaci školy děkujeme těmto žákům: MACHÁŇ Zdeněk, CHLÁDEK Patrik, KUBEŠ Ondřej, ŠKOLUD Vojtěch, VANIŠ Jirka – všichni 4MSB, BERÁNKOVÁ Vendula - 3MSA, PECHÁČEK Marek, VOSKA Kryštof, KUTIL Šimon – všichni 2MSB, ŠTOURAL Václav – 3MSB, KUCHARČÍK Samuel – 1MSA. Tým vedl Mgr. Radovan Fogad

 

 Untitled Document

Soutěž tesařů Jaroměř

Učeň instalatér 2019

Klempířská soutěž

Centrum
odborné přípravy

Florbalová liga

Mikulášská trefa

Sadovnický projekt

Flora Pragensis

Advent ve Ctěnicích

Střechařská konference

Kominíci opět
v Mühlbachu

Terezín

 

archiv článků