školajarov

FOR ARCH 2015

    V rámci stavebního veletrhu FOR ARCH 2015, který se konal ve dnech 15. 9. - 19. 9. 2015 v Praze Letňanech, naši žáci pod vedením učitelů odborného výcviku a zástupců Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR předváděli na cvičném krovu komplexní pokládku střechy betonovou krytinou, včetně montáže doplňků a oplechování. Zájem odborníků i veřejnosti byl značný a našim žákům se dostalo pochvaly za jejich zručnost a odborné znalosti.
    Současně se na výstavě prezentovali žáci dalších učebních oborů.
    Sklenáři předváděli různé techniky řezání a lepení skla, včetně užití skla jako moderního dekoračního umění, klempíři vyráběli funkční píšťalku, malíři ve spolupráci s Cechem malířů a lakýrníků ČR předváděli na cvičných panelech různé malířské a dekorační techniky.
    V rámci stánku Cechu kamnářů ČR byla prováděna ukázka stavby dobových kachlových kamen. Této prezentace se aktivně zúčastnilo několik našich žáků učebního oboru Kamnář.
    O všechna předváděná řemesla byl velký zájem a tak žáci úspěšně přispěli nejen k propagaci řemesel, ale i k reprezentaci naší školy, za což jim a jejich učitelům odborného výcviku patří poděkování.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků