školajarov

OPĚT PŘEBORNÍKY PRAHY V KOPANÉ

Ve dnech 24. – 26. dubna 2019 se uskutečnilo krajské finále Prahy ve velkém fotbale Sportovní ligy středních škol (bývalý pohár Josefa Masopusta). Celkem 10 škol ve dvou skupinách po pěti se utkalo o 4 místa v konečném finále Prahy. Družstvo naší školy se utkalo ve skupině B o postup do finále a tuto skupinu vyhrálo bez jediné porážky.

Přehled našich výsledků ve skupině B:

SOŠ Jarov – G Nad Štolou

0 : 0

na penalty 3 : 1 pro Jarov(br. Vosáhlo Ondřej, Musil Lukáš, Kuchař Tomáš)

5. G. J. Keplera

První dvě družstva z obou skupin A, B postoupila do pátečního finále o přeborníka prahy. Ze skupiny A postoupila družstva ČOA E. Beneše a OA Kubelíkova.

br. Gajdošík Leoš

Ve finále se družstvo naší školy utkalo opět s G Přípotoční, utkání skončilo 1 : 1 (br. Kuchař Tomáš), a o našem celkovém vítězství rozhodly penalty. Po dvou letech jsme opět vyhráli přebor Prahy ve velkém fotbale, děkujeme a blahopřejeme!