školajarov

škola Jarov

VÁNOČNÍ TURNAJ O POHÁR DOMOVA MLÁDEŽE

Během listopadu a prosince se u nás na domově mládeže uskutečnil turnaj ve stolním fotbálku. Přihlásilo se 13 hráčů, systém turnaje byl rozdělen do dvou fází (základní a vyřazovací). V základní fázi se utkal každý s každým podle rozpisu a body z utkání si hráči připisovali do tabulky, z té potom nejlepších osm postoupilo do druhé fáze, kde se postupně vyřazovalo přes čtvrtfinále, semifinále až do finále, z něhož vzešel celkový vítěz.

Kluci si dlouhodobý turnaj užili, pobavili se, někteří poznali při hře nové kamarády a v neposlední řadě vyzkoušeli funkčnost a odolnost nově zakoupeného fotbálku.

Při vyhlášení vítězů se nejvíce radoval Patrik Teml, který ve vyřazovací části nepoznal přemožitele, zdatně mu sekundoval Tomáš Tůma, který vybojoval druhé místo, třetí skončil Martin Sedlačík a bramborová placka zbyla na Láďu Kofnovce.

Turnaj organizoval vychovatel Mgr. Röhrich Radek

V prostředí naší hezké klubovny na DM se zároveň odehrál 13. 12. 2016 Vánoční turnaj v stolním fotbálku družstev MIX - děvčata, chlapci.

Aktivně se zapojilo 9 děvčat a 9 chlapců.