školajarov

NÁVŠTĚVA Z FRANCIE

      Na základě dosavadních úspěšných referencí na naše zahraniční aktivity (projekty Leonardo da Vinci, Erasmus+) dnes navštívil naši školu Patrik Tardy (zahraniční koordinátor školy Lycée des métiers du batiment Urbain Vitry) společně s  Jiřím Votavou (projektovým manažerem Francouzského institutu v Praze ).

      Po oficiálním přijetí u ředitele školy si prohlédli především areál dílen, který je doslova fascinoval jak svým rozsahem, tak technickým i materiálním vybavením všech našich zastoupených oborů.

      Francouzská škola Lycée des métiers du batiment Urbain Vitry je jednou z 19 škol, které jsou součástí konsorcia v jihozápadním francouzském regionu ( Toulouse ), jehož zástupci nabídli naší škole možnou spolupráci (profesní stážové pobyty a výměny žáků, pedagogů i učitelů odborného výcviku).

      A protože se francouzština na naší škole nevyučuje, byla by hlavním komunikačním jazykem angličtina .

      Jednání jsou sice teprve na samém začátku, ale pevně věříme, že naše škola by se mohla stát v letech 2017-20 jak přijímající, tak i vysílající organizací a že by tato spolupráce přinesla další pozitivní krok k rozšiřování obzorů našich žáků i pedagogů … :).

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků