školajarov

MČR VE FUTSALE ČSMPS

Ve dnech 16. – 17. 11. 2018 se v Moravanech uskutečnilo mistrovství České republiky ve futsale. Naši školu zde reprezentovali žáci Odborného učiliště, kteří odjeli do místa konání oslabeni o dva velice dobré hráče. V průběhu turnaje se toto oslabení výrazně projevilo na výkonu našeho týmu.

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Zápasy ve skupině A jsme zahájili přesvědčivou výhrou 7:0 nad OU Hradec Králové, potom se utkali s domácími hráči OU Chroustovice, kde naši chlapci po vyrovnaném průběhu zvítězili 1:0. Poslední zápas proti nám nastoupil tým OU Jirkov, který nás po našem nezdařeném vstupu do utkání porazil 9:2. Tento výsledek znamenal, že jsme ve skupině obsadili 2. místo a ve čtvrtfinále šli na 3. tým ze skupiny B – OU Hostinné. Zápas jsme bohužel psychicky ani fyzicky nezvládli a prohráli 3:7. V těchto zápasech se plně projevila únava hráčů, protože jsme prakticky celý turnaj odehráli bez střídání. V sobotu nás čekal zápas o konečné 5. místo s OU Hradec Králové, který jsme po zaslouženém odpočinku vyhráli 2:0.

Náš tým měl před turnajem vyšší ambice, ale díky úzkému kádru jsme je nenaplnili. Přesto všem hráčům i vedoucímu týmu Mgr. Mejzlíkovi patří velké poděkování za obětavé a dobré sportovní výkony a vynikající reprezentaci naší školy.

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků