školajarov

Návštěva z partnerské školy v Hamburku

    Ve středu 17. června 2015 navštívily naši školu zástupkyně partnerské německé školy Stadtteilschule Wilhelmsburg - paní Ursula Schulz (velvyslankyně svobodného a hansovního města Hamburk v ČR) a paní Kathrin Wittmaack , která má ve škole na starosti zahraniční projekty.

    Po oficiálním přijetí u ředitele školy si dámy prohlédly naši školu, přičemž nejvíce času strávily ve sportovní části, kde se jich coby průvodce ujal Mgr. Marek Pavelka – vedoucí tělovýchovy.

    Při lednové návštěvě u nás se totiž zrodil nápad, a tak Ursula Schulz podala v březnu t. r. u své německé národní agentury oficiální žádost o projekt s názvem „SPORT & AQUA FIT für Europa“ v rámci programu Erasmus+ (aktivita KA2 – strategická partnerství škol ).

    Společně se svou školou Stadtteilschule Wilhelmsburg a řeckou střední školou Ioannina zahrnula do tohoto trojstranného projektu i naši školu.

    Pokud tedy německá národní agentura projekt schválí (srpen 2015), bude mít šanci vycestovat během let 2016-18 mnoho nejlepších žáků oboru „management ve sportu“, a to jak do Německa, tak i do Řecka.

    Projekt navíc zahrnuje i několik seminářů a výměnných konferencí učitelů odborných předmětů i školního managementu všech tří zúčastněných zemí.

    Držíme tedy palce a přejeme hodně zdaru tomuto sportovnímu projektu :) .

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků