školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
VZÁCNÍ HOSTÉ Z NĚMECKA

V pátek 8. března 2019 nás navštívil senátor pro školu a vzdělávání Svobodného a hansovního města Hamburk - Ties Rabe - spolu s mimořádným a zplnomocněným velvyslancem SRN v Praze - Dr. Christophem Israngem, oba za doprovodu patronky našich sportovních projektů v Hamburku - Ursuly Schulzové (velvyslankyně Svobodného a hansovního města Hamburk v ČR). Senátora při návštěvě doprovodila jeho osobní asistentka Marzieh Telgenbüscherová .

K návštěvě se připojil i představitel hl. města Prahy, a sice radní hl. m. Prahy pro oblast školství, sportu, vědy a podpory podnikání PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph. D.

Návštěva se uskutečnila v souvislosti s významným výročím, protože právě letos slaví své „kulaté“ desetileté jubileum podepsaná smlouva o vzájemné spolupráci na poli vzdělávání a vzájemných sousedských vztahů mezi partnerskými městy Hamburk – Praha .

Po oficiálním přivítání ze strany ředitele školy si hosté krátce prohlédli budovu, především se ale zajímali o tělovýchovný sektor (nově zrenovované tělocvičny, bazén) a poté zamířili do areálu dílen, který je doslova fascinoval.

Po prohlídce dílen je pak čekalo malé pohoštění ve školní kavárně, které připravili žáci další Prahou zřizované školy a sice SOU gastronomie a podnikání, Praha 9. Na závěr setkání ředitel naší školy Mgr. Miloslav Janeček předal hostům věcné upomínkové dárky (působivé kytice uvázaly naše nejlepší floristky a lucerny vyrobené společnými silami našimi truhláři, zámečníky, sklenáři a lakýrníky).

Věříme, že se návštěvě u nás líbilo a že bude mít na Jarov hezkou a trvalou vzpomínku :) .

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků