školajarov

HAMBURK - PRAHA

      V lednu 2015 začala jedna z nových kapitol zahraničních projektů naší školy. Na oficiální návštěvu k nám přijela paní Ursula Schulzová – velvyslankyně města Hamburk v ČR, která pro nás vytipovala partnerskou školu - Stadtteilschule Wilhelmsburg.

      Naše škola poté předložila návrh výměnného sportovního projektu s názvem „Sportem společně fit!“ k Česko-německému fondu budoucnosti a ten byl úspěšně schválen.

      V září 2015 se tedy poprvé vypravila do Hamburku skupina našich žáků (obor „management ve sportu“), aby zde strávili týden při společných sportovních aktivitách. Projekt oboustranně předčil očekávání, a tak se tento rok role vymění. Žáci hamburské partnerské školy přijedou koncem listopadu k nám i se svými učiteli. Na krátkou návštěvu byl pozván i ředitel jejich školy pan Joerg Kallmeyer.

      Ve čtvrtek 6. 10. 2016 v pozdních večerních hodinách se v Obecním domě krátce setkali Ursula Schulzová a koordinátor zahraničních aktivit naší školy pan Pavel Noha, aby doladili poslední detaily jejich návštěvy u nás.

      Věříme, že se hostům z Hamburku bude na Jarově líbit a že prožijí v srdci Evropy příjemný týden při společných sportovních aktivitách i prohlídkách města :) .

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků