školajarov

HÁZENÁ DÍVKY

Dne 25. 1. 2017 se naše dívky poprvé v historii zúčastnily turnaje v házené v krásné hale v pražském Braníku. V prvním a druhém ročníku oboru Management ve sportu se sešla výborná parta házenkářek a tak jsme pevně věřili, že se bude dařit i na hřišti.

V prvním zápase jsme nastoupili proti velice kvalitním soupeřkám ze SZŠ Ruská. V prvním poločase jsme ztráceli míče a nedařilo se nám prostřelit výbornou gólmanku. Ve druhém poločase se konečně podařilo vstřelit kontaktní gól a nakonec zvítězit 9:7.

Z této těžké skupiny se nám podařilo postoupit do pražského finále, které se koná 1. 2. 2017.

Ve druhém utkání jsme soupeřky z OA Karlínská přehráli suverénní hrou a výsledkem 13:8.