školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
HÁZENKÁŘKY POTVRDILY SVÉ KVALITY

      V úterý 21.2.2017 jsme se s týmem házenkářek vypravili na kvalifikační turnaj na mistrovství republiky. Na tuto akci jsme se vydali vlakem a již po cestě bylo cítit odhodlání postoupit v ligové hale Lovců Lovosice na finálový turnaj v Plzni.

      V prvním utkání naše dívky nastoupily proti SZŠ a VOŠ Hradební Cheb. Přestože jsme v tomto utkání měli výraznou převahu, nedařilo se nám v koncovce a nakonec jsme byli rádi za vítězství 11:6. Ve druhém zápase nás čekaly dívky z domácích Lovosic. Město, které je výchovou kvalitních házenkářů proslavené, nám svým výkonem v prvním zápase proti Chebu předvedlo, že to nebude lehké utkání. Naše dívky se ale na zápas velice dobře připravily po taktické stránce a také díky zkvalitnění koncovky brzy zlomily lovosický odpor. Tohoto kvalitního soupeře jsme nakonec rozstříleli 22:9 a slavili zasloužený postup na republikové finále, které se bude konat 14. a 15. března v Plzni.

Za skvělou reprezentaci SOŠ stavební a zahradnické děkujeme těmto hráčkám:
Anna Vilímová, Erika Senohrábková, Klára Slabá, Martina Adamíková, Veronika Jirasová, Natálie Vávrová, Sabina Nelhýbelová, Linda Veselá, Zuzana Tománková, Vendula Beránková,
a samozřejmě také vedoucímu a trenérovi Mgr. Marku Pavelkovi.

 

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků