školajarov

Workshop – „TO DÁŠ!“

Na sklonku loňského roku byla naše škola oslovena paní Ing. Milenou Židlickou, ACC, výkonnou ředitelkou společnosti ICF (International Coach Federation) s nabídkou projektu pro středoškoláky, zejména z koncových ročníků.

Jedná se o společensky odpovědný projekt, který spadá do aktivit kariérového poradenství, a který může být v tomto rozsahu uskutečněn pro žáky středních škol zdarma, díky podpoře Nadace Terezy Maxové a společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s. r. o. Programem prošlo do konce roku 2018 cca 300 studentů a v roce 2019 výhledově kolem 1300 studentů. V rámci projektu byla pro studenty připravena přednáška vedená koučovacím přístupem v délce 90 min. na témata vhodná pro přípravu a podporu bezproblémového vstupu do profesního života:

•  Jak mluvit a být (vy)slyšen •  Jak zkrotit čas a umět se motivovat
•  Jak přijímat kritiku a umět ji říct druhým
•  Jaký je můj potenciál a k čemu mám talent
•  Jak si vytvářet vztahy a shánět pracovní kontakty

Přednáška je jakýmsi otevřením dveří do oblasti osobního rozvoje. Workshopu se zúčastnily třídy 1.DS, 1.MSA, 1.MSB, 1.TZ, 1.KKK, 2.AZ, 2.CZ, 3.MSA, 3.MSB, 3.AZ, 3.CZA, 3.IA, 3.MPP, 4.AZ, 4.MSB, 1.NSZ, 1.NDP. Pondělními a úterními workshopy provedla naše žáky Ing. Soňa Staňková, DiS., ACC, prezidentka ICF Czech Chapter a středečními workshopy Ing. Jan Novák, ACC. Děkujeme společnosti ICF, Czech republic a společnosti Coca-cola HBC Česko a Slovensko, s. r. o. za možnost realizace těchto workshopů na naší škole.

 Untitled Document

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

Floristická
soutěž ČZS

SOŠ Jarov
vítěz Sportovní ligy
středních škol

Sollertia 2019

Stavaři a zahradníci
se v Evropě neztratí

Vodácký kurz

Dobročinný bazar

Primátor otevřel
náš nový most

 

archiv článků