školajarov

JYVÄSKYLÄ - JAROV

      V pátek 25. 11. 2016 se krátce setkali na pracovní schůzce koordinátor zahraničních aktivit naší školy Mgr. Pavel Noha a  Auli Bisterová – zahraniční koordinátorka finského školského konsorcia AO Jyväskylä , která byla tentokrát na soukromé návštěvě Prahy.

      Auli Bisterová má na starosti vysílání finských studentů do zahraničí v rámci projektů Erasmus+ a finští studenti u nás loni a předloni již pobývali a pracovali (viz fota).

      Nejspíš se jim u nás líbilo, a tak Auli Bisterová vyjádřila radost nad dosavadní úspěšnou spoluprací a finská škola AO by k nám opět ráda vyslala další studenty v r. 2017.

      I naši žáci se již úspěšně zapojili do pracovních stáží Erasmus+ (KA1) ve finské Jyväskylä v r. 2013 (viz další foto) a naše škola bude i v budoucích projektech velmi usilovat o to, aby se nejlepší žáci (obory truhlář, tesař, dřevěné konstrukce…) mohli znovu vypravit na daleký sever Evropy.

      Na důkaz skutečných sympatií předala Auli Bisterová naší škole symbolického stylového maskota jejich školy :) .

 

I nás těší zájem Finů o další spolupráci, a proto jsou studentům z této vzdálené severské destinace dveře naší školy i nadále otevřené dokořán …

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků