školajarov

INSTALATÉŘI V LITOMĚŘICÍCH

      Pod záštitou Cechu instalatérů ČR každoročně probíhá celostátní soutěž žáků oboru instalatér. Ve dnech 6. 4. -7. 4. 2016 proběhlo regionální kolo v Litoměřicích, kterého se zúčastnilo osm středních škol.

      Po zahájení soutěže v 9 hodin ráno proběhla teoretická část formou písemných testů, dva týmy s nejmenším bodovým ohodnocením nepostoupily do praktické části a musely odjet domů. Naši školu reprezentovali žáci Petr Viktorin ze třídy 3.I a Matyáš Bezouška z 2. I, které doprovázel vedoucí učitel OV Mgr. Jiří Zahradník. Byli dobře připraveni a přehledem se z teorie umístili na 1. místě.

      Po teorii následovala praktická část, která se prováděla se na montážních panelech. Žáci instalovali kanalizační potrubí, vodovodní potrubí a kompletaci podle plánu. Tolerance rozměrů byla určena v rozmezí + - 0,5 mm.

      Náš tým se snažil o co nejpřesnější provedení zadané práce a jako první předal hotovou instalaci. V konečném hodnocení se umístil na prvním místě a postupuje do celostátního kola konaného v listopadu 2016 v Praze v rámci výstavy Schola pragensis.

      Za výbornou reprezentaci naší školy jim děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků