školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
Partnerská škola z Londýna

      Již popáté nás navštívila skupina žáků z partnerské londýnské školy – Harrow High School - pod vedením učitelů Johna Feleppy a Emmy Guthrie, a sice v pondělí 23. 3. 2015. Víkend strávili žáci z Londýna poznáváním naší metropole, která jim obzvláště teď na jaře prý velmi učarovala. V neděli pak navštívili i legendární Karlštejn nedaleko Prahy. Všichni byli totiž v Praze poprvé.

      V pondělí 23.3. pak dorazili k nám do školy a po oficiálním uvítání ze strany vedení školy během celého dopoledne besedovali s žáky naší školy. Do improvizovaných rozhovorů s anglickými studenty se zapojilo mnoho žáků různých tříd, a mohli si tak přímo v praxi ověřit své znalosti a pokroky v praktickém použití angličtiny s rodilými mluvčími. Odpoledne pak žáci absolvovali krátkou prohlídku školy.

      Obě strany jsou ze setkání po roce opět velmi příjemně naladěné, protože je skvělé, že se návštěva z Londýna stala milou „jarní tradicí“. Naši žáci se zase na oplátku těší na návštěvu v Harrow High School , která je předběžně plánována na podzim r. 2015 v rámci celoškolního zájezdu do Velké Británie.

Takže „see you soon again“ :) .

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků