školajarov

PARTNERSKÁ ŠKOLA Z LONDÝNA

V pátek 31. 3. 2017 nás už posedmé navštívili žáci z partnerské londýnské školy – Harrow High School - pod vedením učitelů Johna Feleppy a Beth O´Brienové .

Po příchodu je přivítala zástupkyně ředitele, která jim popřála příjemný pobyt nejen u nás ve škole, ale v naší metropoli vůbec.

Poté se jich už ujali žáci – Mervin Flandera, Renata Desenská, Gabriela Vrtišková (2N) a Jakub Šťástka (2MSA), kteří se role průvodců zhostili opravdu skvěle, za což jim patří poděkování a pochvala :) .

V dopoledních besedách se pak mnoho našich žáků postupně zapojovalo do neformálních besed s Angličany, kdy si mohli ověřit své pokroky v praktické angličtině. Letošní skupina byla velmi akční a komunikativní, takže v učebně bylo opravdu rušno :) .

Hostům se u nás líbilo a věříme, že zde strávili pár příjemných hodin. Poté je čekal víkend v metropoli, kdy poznali nejen pražské památky a život v naší metropoli, ale vypravili se i na Karlštejn a samozřejmě ochutnali i typickou českou kuchyni.

Těší nás, že se partnerství našich škol tak daří ( trvá již od r. 2011 ) a že se i naši žáci budou moci zase na oplátku těšit na návštěvu v Harrow High School v Londýně, která je plánována na podzim v rámci pravidelného školního zájezdu do Velké Británie.

Takže „till soon again“ :) .

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků