školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
PARTNERSKÁ ŠKOLA Z LONDÝNA

V pátek 23. 3. 2018 nás už poosmé navštívili žáci z partnerské londýnské školy – Harrow High School - pod vedením učitelů Johna Feleppy a Laury Morrisonové .

Po příchodu je přivítala zástupkyně ředitele ing. Kotrčová, která našim hostům popřála příjemný pobyt nejen u nás ve škole, ale v naší metropoli vůbec.

Poté se jich už ujali žáci – Jakub Šťástka , Tomáš Pytloun (3MSA) a Matěj Peřina (1MSA), kteří se role průvodců zhostili opravdu skvěle, za což jim patří poděkování a pochvala :) .

Po krátké prohlídce školy (nejvíce je zaujal bazén a areál dílen) se pak během dopoledne mnoho našich žáků postupně zapojilo do neformálních besed, kdy si mohli ověřit své pokroky v praktické angličtině. Letošní skupina byla akční a komunikativní, takže v učebně bylo opravdu rušno :) .

Hostům se líbilo a věříme, že u nás strávili pár příjemných hodin.

Poté je čekal víkend v metropoli, kdy poznali nejen pražské památky a život v našem hlavním městě, ale vypravili se i na Karlštejn a samozřejmě ochutnali i typickou českou kuchyni.

Těší nás, že se partnerství našich škol tak daří (trvá již od r. 2011), a že se i naši žáci budou moci zase na oplátku těšit na návštěvu v Harrow High School v Londýně, která je plánována na podzim v rámci pravidelného školního zájezdu do Velké Británie.

 

Takže „till soon again“ :) .

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků