školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
LYŽAŘSKÝ KURZ ODBORNÉHO UČILIŠTĚ

      V termínu 15. 1. – 20. 1. 2017 se žákyně a žáci našeho Odborného učiliště zúčastnili lyžařského kurzu ve Ski areálu Paseky nad Jizerou.

      Ubytováni byli, tak jako v loňském roce, v horské chatě Na Perlíčku – Prdek, která prošla částečnou rekonstrukcí. Takže zázemí skvělé a strava opět výborná.

      Letos měli všichni nadšenci lyžování ideální podmínky. Sněhu dostatek, sjezdovky krásně upravené a od úterý svítilo sluníčko od rána do večera. Co víc si přát?

      Žáci byli rozděleni do tří výkonnostních skupin. V každé probíhal výcvik na sjezdových lyžích. Středa byla vyhrazena běžkám. Za ideálního slunečního počasí se všichni vydali na výlet k rozhledně Štěpánka a osvojovali si nebo zdokonalovali techniku na „tenkých prkýnkách“. Odměnou všem byly nádherné pohledy na zasněženou krajinu zalitou sluncem a krátké posezení u horkého čaje v hotelu Hvězda. I když se na běžky některým nechtělo, při návratu domů uznali, že zažili na běžkách dost legrace a bylo to fajn.

      Večery byly již tradičně věnovány přednáškám a volné zábavě.

      Kurz byl zakončen závodem ve sjezdovém lyžování. Všichni závodníci projeli cílem a ti nejrychlejší byli při večerním vyhodnocení kurzu oceněni medailí a diplomem. Ti, kteří se nevešli na pomyslné stupně vítězů, obdrželi diplom o absolvování kurzu a každý z účastníků byl navíc odměněn hodnotnými věcnými dárky od sponzora, kterému touto cestou děkujeme

 

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků