školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
Pohár Josefa Masopusta – republikové finále středních škol

      Ve středu 20. 5. a čtvrtek 21. 5. 2015 se uskutečnil závěrečný turnaj o přeborníka ČR středních škol v kopané – o pohár Josefa Masopusta. Družstvo naší školy se postaralo o další velmi dobrý výsledek – v celkovém pořadí obsadilo výborné 2. místo. Přestože jsme byli oslabeni neúčastí 5 zkušených hráčů (kluby je neuvolnily), podařilo se nám dát dohromady družstvo, ve kterém byli zejména mladší hráči z 1. a 2. ročníku. Všichni nominovaní hráči vytvořili bojovné družstvo, které svým nasazením a zejména kvalitními výkony docílilo úspěch. V základní skupině B jsme výrazně porazili Jablonec 7 : 1 a Staré Město 3 : 0. I v semifinále jsme přehráli družstvo Roudnice 3 : 0 a byl z toho postup do finále. Ve finále nás čekalo družstvo Chrudimi (loňský vítěz). Ve vyrovnaném utkání nepadla ani jedna branka a tak o vítězi rozhodovala střelba z pokutových kopů. I letos se opakovala historie z loňského roku a šťastnější bylo družstvo Chrudimi. Paradoxem zůstává to, že jsme ani jedno utkání neprohráli s aktivním skóre 13 : 1, přesto jsme turnaj nevyhráli.

Výsledky našeho družstva:  

SOŠ Jarov – SPŠT Jablonec nad Nisou

7 : 1 (4 : 0)

 

branky: 2 Bezdička, 2 Nátr, 1 Nwogu, 1 Klouček, 1 vlastní

SOŠ Jarov – SOŠ a G Staré Město

3 : 0 (0 : 0)

 

branky: 2 Jakab, 1 Bezdička

SOŠ Jarov – VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem

3 : 0 (1 : 0)

 

branky: 2 Bezdička, 1 Nátr

finále SOŠ Jarov – SŠ Bohemia Chrudim

0 : 0

 

na pokutové kopy 3 : 5

      Malou útěchou bylo to, že nejlepším střelcem turnaje se stal náš hráč David Bezdička.

      Celkový úspěch – 2. místo – je pro všechny velkým úspěchem a všem hráčům patří poděkování za přístup a výkony v turnaji.

      Školu reprezentovali tito hráči: Roman Přibyl (1MDS), Darek Farkaš, Dominik Nátr (oba 1MSp), David Hájek, Roman Štěrba, Stanislav Kubr, Petr Masopust (všichni 2 MSp), Václav Pardubský, Patrik Leitner (oba 2MST), František Janalík, Josef Jakab, Pavel Dejmek, Ondřej Dvořák, Jaroslav Klouček, David Bedzička (všichni 3MSp) a Christ Nwogu (3DST).

      Družstvo naší školy vedli Mgr. Pavel Loukota a Mgr. Marek Pavelka.

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků