školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE STUDENTŮ STŘEDNÍCH ŠKOL

      Praha 22. února 2017 – Česká republika se dočkala velké mezinárodní fotbalové akce . Koncem května v Praze změří síly 36 nejlepších týmů z 24 zemí . Na patnácti hřištích tu proběhne mistrovství světa ve fotbale studentů středních škol, do něhož se zapojí 648 hráčů a hráček ve věku 16-18 let. Patronem celé akce je Vítězslav Lavička, trenér fotbalové reprezentace hráčů do 21 let.

      Mistrovství světa ve fotbale studentů středních škol se koná 21.-29. května 2017 pod záštitou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové a hlavními partnery akce jsou ISF, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, FAČR, Hlavní město Praha, Ministerstvo zahraničí ČR.

      Ve finálovém turnaji České republiky, které se odehrálo na podzim v Jihlavě, našemu týmu unikl postup na MS velice těsně. Naše škola se této prestižní akce přesto zúčastní, i když pouze v roli spolupořadatelů. Jsme velice rádi, že se na této akci (vůbec první MS ve fotbale, které se v ČR uskuteční) můžeme podílet a pevně věříme, že to bude nezapomenutelná zkušenost a zážitek pro naše žáky oboru Management ve sportu.

      Žákům SPŠ a VOŠ BRNO, kteří ČR budou reprezentovat, přejeme hodně štěstí a co možná nejlepší sportovní výsledky ve velmi těžké skupině.

International School Sport Federation (ISF):
      Mezinárodní federace školního sportu je organizací sdružující na 87 národních asociací 5 kontinentů. Je členem GAISF (General Association of International Sports Federations) a je oficiálně uznána Mezinárodním olympijským výborem, MOV. ISF každoročně organizuje 7-8 mezinárodních školních soutěží, během nichž účastníci nepoměřují pouze své sportovní výkony, ale mají také možnost setkat se s lidmi z celého světa a poznat odlišné kultury a zvyky.

Výsledky losování
      Losování proběhlo 22. 2. 2017 v sídle FAČR za přítomnosti prezidenta ISF Laurenta Petrynky, prezidenta AŠSK Václava Lešanovského, generálního sekretáře AŠSK Vladimíra Petery, zástupce MŠMT Zdeňka Břízy, generálního sekretáře FAČR Rudolfa Řepky a trenéra mužské fotbalové reprezentace do 21 let Vítězslava Lavičky.

Boys/Chlapci

 

 

Group A

 

Group C

GUATEMALA

 

BRAZIL

CHINA P. R.

 

CZECH REPUBLIC

NEW ZEALAND

 

SLOVAKIA

GERMANY

 

SERBIA

ARMENIA

 

HUNGARY

DENMARK

 

AUSTRIA


Group B

 

Group D

TURKEY

 

FRANCE

CHILE

 

QATAR

MALTA

 

SLOVENIA

BULGARIA

 

FINLAND

CROATIA

 

BELGIUM FC

LUXEMBOURG

 

GREECE


Girls/Dívky

 

 

Group A

 

Group B

FRANCE

 

GERMANY

CZECH REPUBLIC

 

CHINA P.R.

CHILE

 

BRAZIL

TURKEY

 

HUNGARY

GREECE

 

DENMARK

FINLAND

 

AUSTRIA

 

Mistrovství světa středních škol můžete dále sledovat na internetových stránkách:

https://www.facebook.com/isfsports/

http://www.isf-football2017.org/

https://www.facebook.com/asskcr/

https://www.assk.cz/

 

 

 video - los Mistrovství světa škol v Praze

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků