školajarov

SPARŤANSKÁ PĚTKA PRO DOBROU VĚC

Těsně před prázdninami, ve středu 27. 6. 2018, jsme se zúčastnili benefičního běhu pro školy, kdy vložené startovné za každého žáka putuje na podporu sledge hokejového týmu HC Sparta Praha. Závod byl rozdělen do dopolední části, pro školy a odpolední pro širokou veřejnost. Žáci škol běželi tříkilometrovou trať od 10:00 hodin, veřejnost pětikilometrovou trať v odpoledních hodinách. Za naši školu se účastnily třídy 1.KLZ, 1.IKK, 2.MPP a 2.MSB v doprovodu PaedDr. Kristiny Novákové, Ing. Ondřeje Kabeláče a Ing. Zuzany Švábenské. Ráno jsme obdrželi startovní čísla s čipy, které byly aktivovány na startu a v cíli závodu, který se odehrával v areálu Výstaviště Praha, kde kolem Veletržního paláce probíhali žáci do Stromovky a po malém okruhu se závodníci vraceli zpět k Tipsport Aréně. Start a cíl závodu byly na hrací ploše. Po ukončení závodu v 10:30 probíhala autogramiáda s týmem „A“ HC Sparta Praha, poté následovalo vyhlášení nejlepších běžců v kategorii dívek, chlapců a na závěr byla vyhlášena nejlepší škola. Tento titul jsme obdrželi my. Děkujeme všem žákům za jejich sportovní nasazení a marketingovému oddělení HC Sparta Praha za krásnou a vynikajícím způsobem zorganizovanou akci na závěr školního roku.

Kompletní výsledky školního závodu najdete zde!