školajarov

DVĚ ZALTÉ MEDAILE Z MČR V PLAVÁNÍ ČSMPS

Ve dnech 29. – 30. 3. 2019 se v Liberci konal již XXIX. ročník Mistrovství České republiky v plavání. V silné konkurenci naši žáci získali 6 medailí , z toho dokonce dvě zlaté. Nejlepším naším plavcem se stal Z. Šubrt (2KB), který ve svých čtyřech startech získal 4 medaile. Nejdříve se umístil na druhém místě na 100 m prsa, poté získal titul Mistra České republiky na 50 m prsa. Ve svém třetím startu obsadil třetí místo v závodě na 50 m znak. Ani další naši závodníci nezůstali pozadu, A. Fialová (1KZA) získala stříbrnou medaili na 50 m znak a A. Bednář (3TT) vybojoval druhé místo v závodě na 100 m volný způsob. Vrcholem celého snažení žáků odborného učiliště, kterého se zúčastnil i čtvrtý člen našeho týmu M. Kohout (3MZ), byl zisk zlaté medaile ve štafetovém závodě na 4 x 50 m volný způsob, a to v rekordní konkurenci celkem 14 štafetových družstev!

Všem našim žákům blahopřejeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.