školajarov

PODLAHA CUP 2015

    Dne 12. 5. 2015 proběhl ve Střední odborné škole stavební a zahradnické, Praha 9, Učňovská 1 již XI. ročník dovednostní soutěže žáků středních odborných škol PODLAHA CUP 2015.

    Soutěž se zúčastnilo pět dvoučlenných družstev podlahářů z celé České republiky a byla rozdělena na dvě části - teoretickou a praktickou. Tradiční písemný test byl letos obohacen také o vypracování cenové nabídky dle konkrétního zadání.

    Následoval praktický úkol v podobě sestavení kazety, která byla předem nařezána ze tří druhů dřeva. Okolo kazety se kladly dřevěné prvky dle zadání.

    Praktický úkol byl pečlivě sledován porotcem Petrem Sedláčkem z firmy AKTO Hořovice, který před vyhlášením výsledků účastníky seznámil s chybami, kterých se dopouštěli.

    Z naší školy se soutěže účastnili dvě družstva z oboru Podlahářské práce Martin Pollák a Tomáš Kotlár ze 3. ročníku a Jakub Vácha a Michal Šimáně z 2. ročníku.

    Soutěž byla velmi vyrovnaná, Martin Pollák a Tomáš Kotlár nakonec dosáhli na stupně vítězů a obsadili pěkné třetí místo.

    S průběhem soutěže se přišli také seznámit starosta MČ Praha 9 pan Jan Jarolím a viceprezident Hospodářské komory ČR pan Roman Pommer.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků