školajarov

Úspěch pokrývačů

     Ve dnech 25. 2. – 26. 2. 2015 se v naší škole konalo regionální kolo 18. ročníku soutěže Pokrývač 2015, zaměřený na odborné dovednosti žáků učebního oboru pokrývač.

     Hlavním pořadatelem soutěže byl Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, z jehož členů byla nominována i odborná komise, pánové Petr Klabouch a Antonín Vrňata.

     Náročného dvoudenního klání, složeného z teoretického testu a především z odborné práce žáků na maketách střech, se zúčastnilo celkem pět škol, z nichž každá sestavila jedno dvoučlenné družstvo. Výsledné práce všech týmů dokazují vysokou úroveň odborných znalostí a řemeslné zručnosti všech soutěžících.

     Zástupci naší školy žáci Jaroslav Novák a Jakub Maslin obsadili ve výsledném pořadí 1. místo, k čemuž jim srdečně gratulujeme. Tímto skvělým umístěním se naše družstvo nominovalo do celorepublikového finále soutěže Pokrývač 2015 v Brně. Žáky na soutěž velmi dobře připravil učitel odborného výcviku pan Ivan Havránek.

Blahopřejeme a děkujeme.

 

     Zajímavým zpestřením soutěže bylo, že se k nám přišel podívat pokrývač z Jacksonville na Floridě pan Pavel Rathousky, majitel pokrývačské firmy „BOHEMIA CO.,INC.ROOFING“. Pan Rathousky se velice zajímal o systém výuky pokrývačů u nás a se zájmem si vyměnil své pracovní zkušenosti s členy Cechu i učiteli odborného výcviku.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků