školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
POKRÝVAČ 2017

      Ve dnech 1. 3. – 2. 3. 2017 se v naší škole konalo regionální kolo 20. ročníku soutěže odborných dovedností Pokrývač 2017.

      Hlavním pořadatelem soutěže byl Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, z jehož členů byla nominována i odborná komise, pánové Petr Klabouch a Zdeněk Kratochvíl.

      Náročného dvoudenního klání, složeného z teoretického testu a především z odborné práce žáků na maketách střech, se zúčastnilo celkem pět škol, z nichž každá sestavila jedno dvoučlenné družstvo. Výsledné práce všech týmů dokazují vysokou úroveň odborných znalostí a řemeslné zručnosti všech soutěžících.

      Praktickou část soutěže navštívil místopředseda vlády, ministr financí ČR pan Ing. Andrej Babiš, který byl na plánované návštěvě naší školy. Pohovořil se členy poroty a žákům popřál hodně úspěchů v dalším profesní i osobním životě.

      Zástupci naší školy žáci Marcel Jirotka a Matěj Ostrý obsadili ve výsledném pořadí velmi pěkné druhé místo, k čemuž jim srdečně gratulujeme. Tímto umístěním se naše družstvo nominovalo do celorepublikového finále soutěže Pokrývač 2017 v Brně.

      Velký dík patří nejen všem soutěžícím a zástupcům zúčastněných škol, ale i sponzorům a partnerům celé akce – firmám:

•  Bios s.r.o. – výrobce střešních konstrukcí
•  Betonpres ČR – výrobce střešní krytiny
•  Lindap – výrobce klempířských prvků
•  Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR

 

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků