školajarov

škola Jarov
Pražský přebor v atletice ČSMPS

Dne 14. května 2015 se na stadionu Děkanka uskutečnil Pražský přebor v atletice. Naší školu reprezentovalo 14 žáků – 8 chlapců a 6 dívek.

Přestože počasí nebylo příznivé, všichni závodníci bojovali ze všech sil a vybojovali celkem 21 medailí – 10 zlatých, 8 stříbrných a 3 bronzové! Na stupních vítězů jsme měli zástupce v každé soutěžní disciplíně!

Naší nejúspěšnější atletkou byla Kateřina Husáková, která získala celkem 5 medailí. Za zmínku stojí ještě běh juniorů na 1500 m, kde jsme obsadili všechna medailová umístění. Na 1. místě se umístil Kristián Dostálek, na 2. místě Matěj Hutník a na 3. místě Jaroslav Novák.

Reprezentovali nás : D. Danielová (1. KVB), K. Husáková (1. KB), B. Melišíková (3. K), M.Parysová (1. KB), J. Šípalová (2. CZ), E. Tůmová (3. K), J. Balzer (3. TT), J. Belica (3. K), K.Dostálek (1. TTA), M. Hutník (2. KSA), P. Legner (3. Z), J. Novák (3. Z), O. Říha (1. ZPA), D.Vlach (2. TTA).

Téměř všichni závodníci si svými výkony zajistili start na mistrovství České republiky, které se koná 29. – 30. 5. 2015 v Praze.

Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.