školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
Schola Pragensis 2014

       Naše škola se, jako již tradičně, prezentovala na jubilejním 19. ročníku přehlídky Schola Pragensis, která je určena pro pražské střední a vyšších odborné školy. Přehlídka škol se konala ve dnech 20. 11. 2014 – 22. 11. 2014 v Kongresovém centru Praha.
      Rámcovou představu o dění na našem stánku nejlépe přiblíží zveřejněné fotografie. Jsme rádi, že stánek naší školy opět patřil k těm z nejvíce navštěvovaných, stále zde bylo možno vidět činnosti charakterizující naší školu. Konkrétní odbornou činností byly prezentovány ze stavebního zaměření učební obory sklenář, klempíř, malíř a lakýrník, truhlář a kominík. Současně probíhala na stánku školy prezentace vazby květin a vánočních věnců, s níž sklidila prezentující skupinka žáků zahradnických oborů velký úspěch. Obecně lze říci, že zájem veřejnosti o stánek naší školy a nabízené obory byl značný.
      Výstava SCHOLA PRAGENSIS je určena zejména žákům devátých tříd, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách všech typů. Školy zřizované hlavním městem Prahou i jinými subjekty zde prezentují nejen své obory vzdělávání, ale i výsledky své práce, a to jak v oblasti pedagogické, tak i v oblastech zájmových činností. Potencionální zájemci o studium na vybrané škole se mohou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí, a mají i možnost porovnání s jinými školami. Široká veřejnost zde získává obraz o studijních nabídkách v kraji, tj. hlavním městě Praze.
      Všem žákům a zaměstnancům školy, kteří mají na přípravě a prezentaci naší školy svůj podíl, patří velké poděkování.

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků