školajarov

Zimní Srdíčkové dny

      Letos na jaře se žáci naší školy jako již několikrát podíleli na charitativní sbírce Jarní Srdíčkové dny pořádané občanským sdružením „Život dětem“, a vybrali celkem 1 896,- Kč     

      Ve dnech 3. – 5. 12. 2014 probíhaly Zimní Srdíčkové dny. Na DM je zajistila paní vychovatelka Kateřina Hricová a za školu Mgr. Daniela Pospíšilová. Celkem tentokrát žáci vybrali 6 032,- Kč .

      Pořadatel těchto dobročinných charitativních sbírek, občanské sdružení Život dětem, výtěžek sbírky použije ve prospěch vážně nemocných dětí, jejichž zdravotní stav vyžaduje velmi náročnou péči a jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů. Konkrétně jsou z vybraných peněz hrazeny příspěvky na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, zdravotních kočárků, chodítek, polohovacích zařízení, dále např. obvazový materiál, speciální výživa apod.

      Naši žáci, kteří se podíleli na těchto sbírkách se za odměnu zúčastní benefičního večera Srdce pro děti ( 28. prosince od 20:15 hod. na TV Prima) , kde vystoupí umělci jako Karel Gott, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Petr Kolář, Bára Basiková, Hana Zagorová a řada dalších.

      Všem, kteří se podíleli na úspěšném průběhu sbírek i těm, kteří do sbírek přispěli, mnohokrát děkujeme.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků