školajarov

SOLLERTIA 2015

      Dne 10. 12. 2015 vyhlašoval Magistrát hlavního města Prahy v Brožíkově síni Staroměstské radnice výsledky dovednostní soutěže Sollertia 2015 pro žáky z pražských středních škol. V rámci učebních oborů se žáci naší školy zúčastnili soutěže v oborech Truhlář, Malíř a lakýrník, Strojní mechanik – Zámečník.

      Naše škola byla také pověřena organizací finále soutěže Sollertia 2015 pro učební obor Malíř a lakýrník. Ve finále soutěží žáci v každém oboru vzdělání změřili své dovednosti s vyzyvatelem z profesní praxe daného řemesla. Výkony posuzovali odborníci - nezávislí akademici – z profesních cechů a soukromých firem.

      Ve všech soutěžních oborech stáli naši žáci na stupních vítězů. V oboru Malíř a lakýrník jsme dokonce získali první a druhé místo, v oborech Truhlář a Strojní mechanik – zámečník obsadili naši žáci 3. místo.

      Slavnostní vyhlášení výsledků jednotlivých oborů dovednostní soutěže Sollertia 2015 se uskutečnilo za přítomnosti viceprezidenta Hospodářské komory ČR pana Romana Pommera a Ing. Patrika Nachera, předsedy Výboru pro výchovu a vzdělávání ZHMP.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků