školajarov

 

 

 

 

škola Jarov

STUDIJNÍ PRAXE SPORTOVCŮ

      Žáci prvních ročníků oboru Management ve sportu absolvovali od 23. 5. do 3. 6. 2016 studijní praxe řízené školou. Program byl sportovně-kulturní. První den navštívili naši žáci 02 Arenu ve Vysočanech, kde měli možnost nahlédnout do prostor běžně nepřístupných.

      V úterý jsme měli v plánu domovský stadion SK Slavia Praha v Edenu (děkujeme panu Dominikovi Vernerovi za prohlídku a odborný výklad). Ve středu byli naši žáci hosty na konkurenčním stadionu AC Sparta Praha, kde absolvovali velice zajímavý a poučný program ,,Fandíme slušně´´ vytvořený ve spolupráci s Policií ČR. Ve čtvrtek jsme se byli podívat na finálový hrací den turnaje O pohár Josefa Masopusta (celorepublikové finále velkého fotbalu středních škol), na kterém naše škola obsadila 3. místo. Tento turnaj naši žáci spoluorganizovali. Poslední den prvního týdne praxí byl věnovaný kultuře. Navštívili jsme Vyšehrad.

      Druhý týden praxí jsme začali prohlídkou stadionu Na Julisce. Věnoval se nám pan Gűnter Bittengel, který nám přiblížil fungování ligového celku FK Dukla Praha po manažerské stránce a pan Petr Fišar, který řídí výchovu mládeže.

      Další den nás do školy přišel navštívit na pan David Holoubek. Pan Holoubek je trenér mistrovského celku staršího dorostu AC Sparta Praha. Beseda byla velice živá a naši žáci získali mnoho dobrých rad do tréninkového procesu.

      Ve středu bylo takřka letní počasí, a proto jsme vyrazili na krátkou procházku z parku Sacré Coeur přes Petřín až na Pražský hrad.

      Čtvrteční dopoledne byl na hřištích naší školy uspořádán již čtvrtý ročník Jarov Cup Mini, kterého se zúčastnilo 8 týmů. Po skvělých výkonech zvítězil tým The Black Zoros ve složení: Školud Vojtěch, Bednařík Michal, Palkoska Radek, Kratochvíl Martin, Vlas Tomáš, Nedorost Lukáš, Vaniš Jiří. Tento tým se kvalifikoval do celoškolního turnaje. Gratulujeme!

      Poslední den praxí jsme strávili na Vítkově. U památníku Jana Žižky jsme se dozvěděli ve zkratce o historii tohoto místa, a následně jsme se přesunuli do Armádního muzea Žižkov, kde jsme praxe zakončili.

      Za přípravu a organizaci děkujeme učitelům a všem našim partnerům.

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků