školajarov

STŘECHAŘSKÁ KONFERENCE 2016

      Dne 10. 11. 2016 se na naší škole uskutečnila „STŘECHAŘSKÁ KONFERENCE 2016“ na téma – vady a poruchy střešního pláště. Organizátorem konference byl Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky.
      Konference se zúčastnili řemeslníci zabývající se problematikou střech z celé republiky a jsme rádi, že možnost zúčastnit se celého programu měli také naši žáci učebních oborů klempíř, pokrývač a tesař se svými učiteli odborného výcviku.
      Téma vady a poruchy střešního pláště je zvláště v dnešní době, kdy je nedostatek kvalitních řemeslníků, více než aktuální. Jednotlivé přednášky byly na vysoké profesionální úrovni, ale přesto velice srozumitelné.
      Pro naše žáky a jejich učitele otevřeli celou škálu nových možností a nových technologií při opravách poničených střešních plášťů.
      Na dané téma přednášeli zástupci firem, které jsou na špičce pomyslného měřítka kvality provedené práce.
      Jmenovitě se jednalo o firmy – Bramak střešní systémy spol. s r. o. , Tondach Česká republika s. r. o., Lindap s .r .o., HPI-CZ spol.s r.o., PREFA Aluminiumprodukte s. r. o., LIKO-S, a. s. , DEK a. s. , FAKRO CZECH s. r. o., RHEINZINK ČR s. r. o. a taká zástupce ČVUT Praha.

Všem za přínosné informace a podněty v daných tématech děkujeme.

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků