školajarov

STŘECHY PRAHA 2018

V rámci stavebního veletrhu „STŘECHY PRAHA 2018“, který se konal ve dnech 8. 2. - 10. 2. 2018 na výstavišti v Praze - Letňanech, naši žáci učebních oborů pokrývač, tesař a klempíř pod vedením zástupců CECHU KLEMPÍŘŮ, TESAŘŮ a POKRÝVAČŮ ČR a učitelů odborného výcviku daných oborů předváděli na cvičném krovu pokládku střechy pálenou krytinou „BRNĚNKA ENGOBA“ od firmy „TONDACH Česká republika s.r.o.“ včetně doplňků a krytinu ONDULÍN. V rámci prezentace naší školy se na propagaci zúčastnili také žáci oboru instalatér, kteří předváděli model malého a velkého okruhu ústředního vytápění.

Plechové prvky pak dodala firma „LINDAB s.r.o.“ a to barvený pozink a střešní systém „LINDAB CLIK“. Střešní fólii věnovala firma „JUTA a.s.“.

Klempíři dále převáděli montáž klempířských prvků na modelu střechy a mimo to i jak si zhotovit ze dvou malých plíšků funkční píšťalku.

O všechna předváděná řemesla byl velký zájem a tak žáci úspěšně přispěli nejen k propagaci řemesel, ale i k reprezentaci naší školy, za což jim i pedagogům patří poděkování.

 

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků