školajarov

V ZÁŘÍ SVĚTLUŠKY ZÁŘÍ

       Již osmým rokem se žáci naší školy, ve dnech 7. – 11. září 2015, zúčastnili charitativní celonárodní veřejné sbírky pro Světlušku. Prodejem píšťalek, náramků a tykadel jsme přispěli k možnosti nákupu prostředků pro zrakově postižené.

Celková vybraná částka za naši školu je 16.208,- Kč.

1.  skupina paní Laura Kaválková – asistentka žáka s Aspergrovým syndromem, žáci třídy 2CZ
Pína Marek, Mrkvičková Miluše, Podubecká Tereza, Horáková Hana, Bunátová Barbora, Lancová Kateřina, Stillnerová Valerie, Hladík Ondřej, Omasta Martin.

2.  skupina – paní Kateřina Hricová – vychovatelka domova mládeže, žáci DM
Lebedová Daniela, Holcmanová Daniela, Jinová Michaela, Čivrna Pavlína, Nejedlá Lenka, Šoustková Aneta, Sedláčková Kateřina, Zieglerová Lucie, M ä siariková Dana, Fafek Jiří, Tureček Daniel.

       Světluška provází děti a dospělé s těžkým zrakovým postižením na jejich cestě k samostatnosti. Přispívá na speciální pomůcky, jako jsou mluvící počítače či optické lupy, na vodicí psy, osobní asistenci pro zrakově postižené děti integrované do běžných škol. Podporuje zrakově postižené studenty. Financuje projekty, které rozvíjí talent a tvořivé schopnosti lidí se zrakovým postižením.

       Všem účastníkům a ochotným prodejcům, ale i kupcům, děkujeme. Jsme rádi, že žáci naší školy jsou ochotni pomoci potřebným.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků