školajarov

Přátelská utkání našeho DM

      V úterý 4. 2. jsme byli pozváni k přátelskému dvojutkání ve florbale a fotbale na půdu domova mládeže ze Zeleného pruhu. Kluci byli na zápas patřičně nažhaveni a bylo znát již při rozcvičce, že hodlají svého rivala pořádně potrápit.

V prvním utkání ve florbale hraném na 3x12 minut jsme měli výborný vstup do začátku utkání a brzy se ujali vedení, náskok si kluci hlídali po celou dobu zápasu, když už byl rozdíl 5:1, kluci polevili a nechali soupeře dotáhnout skóre, nakonec utkání dopadlo 6:5 v náš prospěch. (Gólově se prosadil zejména T. Krejčí, naši branku dobře hájil D. Habal.)

      Zápas ve fotbale byl jednoznačně v naší režii, pohledné oku lahodící kombinace především hráčů L. Hamouze, M. Kadlece a P. Mareše se musely líbit i soupeři. Neúnavně dobře hrající M. Hlinka a střelecky dobře disponovaný T. Krejčí zúročili naši převahu, zdatně jim sekundovali parťáci v útoku P. Teml, a také přidal hezké góly J. Šetina. V obraně zastal hodně důležité práce P. Šimanovský. Utkání nakonec skončilo výsledkem 13:8 pro naše barvy. Kluci si zasportovali, porovnali se s konkurencí a soudě dle ohlasů se již těší na odvetu.

      Náš domov mládeže reprezentovali tito hráči – T. Krejčí, D. Habal, M. Kadlec, P. Mareš, L. Hamouz, M. Hlinka, P. Teml, J. Šetina, P. Šimanovský.

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků