školajarov

FOTBALOVÝ TURNAJ MUP

V úterý 10.5 2016 se naše škola zúčastnila fotbalového turnaje Metropolitní Univerzity Praha.
Místo konání turnaje bylo na pozemku naší školy na hřišti s umělou trávou. Bylo vybráno 11 hráčů z třetích ročníků oboru Management ve sportu. Turnaj začínal v 10:00 zahájením, proslovem organizátorů a rektora univerzity. Hrálo se 4+1 , 1x12minut. Do turnaje bylo přihlášeno celkem 6 týmů. Hrálo se systémem každý s každým a poté o umístění (první + druhý v tabulce= finále). Naše škola jako první zápas hrála v 10:30 a zvítězila 1:0. Druhý zápas naše škola vyhrála také 1:0. Při třetím zápase se bohužel nepovedlo prolomit silnou, urostlou obranu soupeřova týmu a zápas skončil 0:0. Čtvrtý zápas jsme hráli proti domácí univerzitě, zápas jsme vyhráli 4:0 a stále jsme se mohli pyšnit nejlepší defenzivou bez obdržené branky. Ta přišla až v posledním zápase skupiny, kdy jsme za stavu 1:0 pro nás přestali na dvě minutky hrát a soupeř toho hned využil. Zápas jsme naštěstí vyhráli 2:1. Po skupinové části jsme byli s 13 ti body a skóre 8:1 na prvním místě tabulky a čekal nás tedy finálový zápas. Soupeř, který byl z mého pohledu asi nejagresivnější, ale také nejvíce technicky vybavený, byl složený pouze z cizinců. Finále jsme vyhráli 2:0 a stali jsme se tedy vítězem MUP CUPU 2016. Celý turnaj provázela přátelská atmosféra a hlavně krásné slunečné počasí. Každý tým byl odměněn sladkou odměnou a první tři diplomem a pohárem.